Toastmaster TRE36C1M 4803 - 36-in Marine Heavy-Duty Range w/ 3-Tops & Convection Oven, 480/3 V
Marine Heavy-Duty Range, 36", electric, (3) 12" x 24" hot tops, standard depth, convection oven base, 3 oven racks (sea racks), stainless steel exterior, 6" NSF bolt-down legs, door latch, grab rails, grease trays with latches, hatchable, 480v/60/3-ph, 21.6kw, Hardwire ( Toastmaster - TRE36C1M 4803 )